O kursevima

Kako pružamo dodatno obrazovanje

Naša svrha, da se studentima tehničko-tehnoloških i prirodno-matematičkih fakulteta pruži dodatno obrazovanje obavljamo na jedinstven način. Studentima se kroz stručne kurseve i inžinjerska takmičenja otvaraju vrata za upoznavanje novih kultura, kao i učenje u multikulturalnom okruženju, uz pohađanje predavanja na kojima se razmatraju interesantne teme i teze.

O kursevima

BEST kursevi predstavljaju idealan spoj između visokokvalitetnog obrazovanja inženjera i sadejstva različitih kultura, tradicionalnog i modernog, strogo formalnog i nesvakidašnjeg. Kursevi obuhvataju širok spektar tema čije nastavne metode kombinuju savremen sistem obuke, seminare, studentske prakse i posete kompanijama. Sertifikat i ESPB poeni  koje student zasluži posle položenog ispita na kraju kursa predstavlja merilo rada i stečenog znanja učesnika.